Kávový catering

Plánujete večírek, svatbu, společenskou nebo firemní akci a chcete potěšit hosty čerstvě praženou výběrovou kávou? Objednejte si kávový catering a já Vám připravím nabídku dle vašich představ, ať už se koná ve vnitřních nebo venkovních prostorách. Káva bude pro Vaše hosty nezapomenutelným zážitkem.

Disponuji vlastním mobilním stánkem a profesionální technikou (kávovar Bezzera, mlýnek Compak). Standardně připravuji kávy espresso, espresso macchiato, cappuccino, flat white. V případě zájmu nabízím i filtrovanou kávu (drip) nebo kombinaci obou příprav.

 

Spokojení hosté na prvním místě

Pražím výběrová kávová zrna, jsem milovník kávy a s nadšením připravuji kávu tak, aby vynikl její chuťový potenciál. Navíc je káva mojí vášní, proto se rád podělím o svoje zkušenosti, příběhy a zážitky.

 

Ceník

Cena cateringu se odvíjí od počtu Vašich hostů, délky akce a rozsahu sortimentu. Doprava po Benešově a blízkém okolí je zdarma, jinak účtuji 5 Kč/ km.

Uvažujete o kávovém cateringu? Pro další informace nebo poptávku mě prosím kontaktujte na emailu info@kubaprazikavu.eu nebo na telefonu +420 773 988 726.

 

 

 

 

 

 

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz